W trosce o Twoją wygodę używamy cookies. Dlaczego cookies są dobre?

sala

Nasze technologie

4K - czyli nasza duma, ponieważ taki projektor ma zaledwie kilka kin w Polsce! Rozdzielczość obrazu w tym systemie to aż 3840 × 2160px, a jego jakość podnosi dodatkowo zastosowanie nie cyfrowego wyświetlacza, a lampy projekcyjnej. Obraz widziany na ekranie przez to praktycznie nie różni się od tego widzianego w rzeczywistości swoją ostrością. Ponieważ projekcje w tym systemie wymagają gigantycznych parametrów używanego podczas pokazów sprzętu, jest on niezwykle rzadko spotykany nie tylko w Polsce, ale i na świecie.

Dolby Surround - to system dźwięku przestrzennego. Głośniki znajdują się naokoło widza i wszystkie podpięte są do dekodera Dolby, który redukuje ewentualne szumy i wysyła dźwięk do  odpowiedniego głośnika w odpowiednim momencie. Właśnie dzięki temu systemowi, jeśli widzisz na ekranie helikopter przelatujący nad Tobą, rzeczywiście najpierw usłyszysz go z przodu, a później z tyłu.

Real 3D - widzowie często narzekają na ból głowy i zmęczenie oczu, pod dłuższym seansie 3D. Nie u nas - kupiliśmy specjalny obiektyw reald 3D. Standardowa projekcja 3D polega na wyświetleniu filmu z jednego obiektywu dla prawego i lewego oka jednocześnie. Nasz projektor ma wbudowany specjalny dwuobiektywowy filtr, który na ekranie wyświetla osobny obraz dla oka prawego, a następnie osobny dla lewego. W efekcie obraz jest wyjątkowo ostry, a widz nie będzie musiał okupować wspaniałego seansu bólem głowy.

CineAlta - Z pewnością kojarzysz takie marki jak Xperia, PlayStation, Vaio, Bravia, CyberShot, Walkman... Wszystkie są dorobkiem firmy Sony, która każdy swój wynalazek wypuszcza na rynek pod konkretną, szybko zyskującą uznanie marką. Jedną z tych marek jest znana w świecie kina CineAlta - są to wysokiej klasy sprzęt do filmowania i odtwarzania filmów w HD. Jego użycie zapewnia idealną jakość obrazu, niewiele różniącą się od tej rzeczywistej.

Ceny biletów

Seans 2D / 4K
ulgowy:   17zł
normalny: 20zł

bilety grupowe (pow. 15 os.) 14zł/os

 

Seans 3D

ulgowy:   18zł
normalny: 22zł

bilety grupowe (pow. 15 os.) 15zł/os
okulary 3D na własność: 5zł

Kontakt

Kino Giewont
ul. Kościuszki 4
34-500 Zakopane

 

kontakt@kinogiewont.pl   
tel.: 18 201 53 04

kom.: 607 434 822

 

GPS: 49.294806, 19.952667

Bueno czwartki

bueno

 
 
 

Mapa

w górę
w dół